راهنمای سایز

  1. جهت اندازه گیری و مشخص شدن سایز دقیق: از روی اون لباسی که سایزش واستون خوبه و مناسبه طبق الگوها قسمتهای مشخص شده به سانتیمتر cm  اندازه بزنید

 

  1. در صفحه هر کالا یک جدول راهنمای سایز منحصر به همان کالا قرار داده شده است که استفاده از آن بسیار آسان می‌باشد
  1. مهم ترین اندازه برای انتخاب سایز لباس‌هایی از قبیل پیراهن و تی شرت ، اندازه عرض سینه و عرض شکم  می باشد
  1. برای خرید هر نوع لباسی ، همان نوع لباس خود را اندازه گیری کنید. به عنوان مثال برای خرید پیراهن ، پیراهن خود را اندازه گیری کنید و برای خرید تی شرت ، تی شرت خود را اندازه گیری کنید.
  1. به طور معمول قواره لباس‌ها کمی با یکدیگر متفاوت هستند به همین دلیل ممکن است لباسی سایز 3 ایکس مناسب شما باشد و یک لباس دیگر سایز 5 ایکس به همین دلیل سایز لباس را با توجه به سایز لباس قبلیتان انتخاب نکنید و با توجه به راهنمای سایز همان کالا انتخاب کنید.
  1. تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که یکی از لباس های خود را روی سطح صاف پهن کرده و طبق تصویر ارائه شده در راهنمای سایز اندازه خودتان را بدست آورید. سپس اندازه های بدست آمده را با جدول سایز ارائه شده مقایسه کنید و سایز مناسب خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر اندازه عرض شکم تی شرت شما 70 سانتی متر بود سایزی را انتخاب کنید که عرض شکم آن نزدیک به 70 سانتی متر باشد

در پایان یادآور می شویم اگر بعد از تحویل کالا احساس کردید که سایز انتخابی شما مناسبتان نیست با رعایت موارد ذکر شده در شرایط برگشت کالا تا 48 ساعت فرصت تعویض یا عودت محصول را دارید.

روش اندازه گیری⇓⇓